منازل مشاغل
خدمات ریشه کنی و کنترل ساس:
ساس ها آفتهای بسیار دردسر ساز و آب زیره کاه هستند.یافتن آنها دشوار است و میتوانند خطرات بالقوه سلامتی برای شما و خانوادتان ایجاد کنند.شرکت کیمیاگران محیط البرز مجهز به قابلیت کنترل آفات با پشتوانه علمی کارمندان خود،با پیشرفته ترین روشها و سموم به روز و بدون هیچ اثار مخرب برای سلامتی انسان ،برای ارزیابی مشکل ساس شما و ارایه یک پاسخ استراتژیک برای خلاص شدن خانه از آفت مجهز میباشد.و حداکثر حفاظت را فراهم میکند.

بازرسی ودرمان و رفع آلودگی های فعال

ساسهای تختخواب به سرعت تکثیر میشوند و فقط در عرض شش ماه،تعداد کمی از آنها میتوانند به ت300حشره بالغ یا بیشتروبیش از 1000تخم تبدیل شود. چرخه زندگی ساس بسیار حیاتی است تا قبل از اینکه به یک معضل اساسی تبدیل شود. ما برای پیدا کردن ریشه اصلی مشکل و مراقبت مداوم را به شما ارائه میدهیم تا برای همیشه از شر آنها خلاص شوید.

ساسها آفت های خانگی دردسر ساز هستند.آنها آب زیر کاه هستند،یافتن آنها دشوار است و میتوانند خطرات بالقوه سلامتی برای شما و خانوائه تان ایجاد کنند.کیمیاگران محیط البرز میتواند این مشکل بزرگ شما را با متخصصین این حوزه به شکل کاملا حرفه ای و بدون هیچ گونه جابجایی و دور ریزی از وسایل خانگی و شستشوی البسه بعد از سمپاشی و کاملا استراتژیک و فنی حل کند.

بازرسی و درمان در مورد آلودگیهای مربوط به ساس

چشمان آموزش ندیده ،به سختی میتواند آلودگی به ساس را ریشه یابی کنند،حتی در صورت کشف،داروها و سموم خانگی نمیتوانند اثر گذار باشند،ودر صورت درمان خودسر

 ممکن است مقاومت ایجاد،

در شرکت کیمیاگران محیط البرز متخصصین ما با ارزیابی تخصصی ،بهترین راه حل برای درمان و از بین بردن این آفت ارائه میدهد،و برای اثر بخشی کار نظارت مستمر را ارائه میدهد.

مرحله یک

بازرسی و ارزیابی اماکن

سرویس تشخیص ساس ممکن است در همه بازارها موجود نباشد. برای بازرسی از اشکال در تختخواب ممکن است هزینه بازرسی لازم باشد.

اگر شواهدی از ساس دیده اید یا میخواهید خانه تان را از این متجاوز خطرناک و در حال تکثیرمحافظت بکنید،متخصص کیمیاگران میاید و به شما در پیدا کردن حشره به شما کمک میکند.

در اولین بازدید از خانه،ما کل وسایل منزل شما را شامل،مبل ،تخت خواب،فرش را بازدید و در صورت نیاز از ابزارهایی برای بررسی ترک ها و شکاف ها استفاده خواهیم کرد.

متخصص کیمیاگران شما،به محض ورود به خانه از اتاق خواب شروع به کار میکند و بعد از آن محیط و بعد تخت خواب و در نهایت مبلمان را چک میکند.

مرحله 2

پس از بازرسی متخصصین ما بهترین اقدام  را برای شما توصیه میکنند.اگر بازرسی آلودگی را تایید کند،شرکت کیمیاگران براساس شدت آلودگی و ترجیحات شما توصیه میکند.ما از بهتریت ابزارها و علوم برای رفع علل ومعالجه مشکل ساس شما به بهترین روش برای خانواده ،حیوانات خانگی و محیط استفاده خواهیم کرد.

3-پایش

ریشه کن کردن ساس ها میتواند

دشوار باشد.بنابراین متخصص کیمیاگران یک بازدید پیگیری برای اطمینان  از اثربخشی درمان   حرفه ای انجام شده انجام میدهد،علاوه بر این ،متخصص کیمیاگران شما بازدید را مستند و مراحل بعدی را برای اطمینان از بهترین روش نگهداری برای خانه شما توصیه می کند.

چه انتظاری از خدمات ساس دارید؟
09932286786www.kimiagaran-ma.com

ساس ها میتوانند به سرعت تکثیر شوند.بنابراین تشخیص زود هنگام برای جلوگیری از آلودگی حتی بیشتر از اهمیت حیاتی برخوردار است.ما در کیمیاگران هرگز یادگیری را متوقف نکرده ایم.ما همیشه از آخرین فن آوری و آموزش های روز دنیا استفاده میکنیم.بنابراین می توانیم از خانه شما با یک برنامه موثر متناسب با نیازهای خاص شما محافظت کنیم

 

چگونه از ابتلا ی منزل به ساس جلوگیری کنیم؟

در ابتدا باید بگویم آلودگی منزل به ساس ارتباطی با نظافت ندارد و به صورتی که شما میتوانید آنها را در بهترین هتلها و حتی در تمیزترین آشپزخانه ها مشاهده نمایید،اما با یکسری کارهای ساده میتوانید از آلودگی منزل خود به ساس جلوگیری نمایید.

در خانه:

هنگامی که در خانه هستید،این نکات مفید را دنبال کنید تا به شما کمک کند ساسها را از منزل خود دور نگه دارید.

  • تمتم آشفتگی و بهمریختگی را مرتب نمایید و چیزهای بدرد نخور را از خانه خارج کنید تا به راحتی بتوانید ساس را پیدا کنید
  • ملحفه های خود را اغلب با گرمترین دمای مجاز برای پارچه ها بشویید و آنها را خشک کنید
  • قبل از اینکه وسایل و کاتن های دست دوم را به منزل بیاورید از نزدیک آنها را بازرسی کنید تا در صورت رویت ساس آنها را دور نمایید
  • مبلمان دست دوم و دور انداخته شده را وارد منزل خود نکنید چون احتمال دارد که در بیرون دچار آلودگی به ساس شده باشد
  • محل سکونت خود را مرتبا بازرسی نمایید ،مخصوصا بعد از مسافرت،جابجایی،یا بعد از اینکه مهمان وارد منزل شما شد یا کارگر خدماتی برای کارهای خدماتی به منزل شما مراجعه کرد،حتما بازرسی بعدی داشته باشید